Najděte nejlevnější letecké jízdenky

rumunské bulharské orlické hory

Rumunské hory | Rumunsko

Rumunské hory byly tehdy naší nejbližší a nejdostupnější „divočinou“. Časy se od té doby změnily, ale pokud vás již omrzela drahá a přelidněná západoevropská horská střediska, hoďte si na záda batoh a obraťte své kroky na východ.

Bulharské hory na kole

Cyklozájezd CK Alpina - Bulharské hory na kole - cykloturistika přes Přes kláštery a městečka v pohořích Rila, Pirin, Vitoša a Rodopy. Vše zařízeno: průvodce, ubytování v hotelech se snídaní, doprava autobusem s cyklovlekem, 10 dní, od...

Bulharské a rumunské intermezzo II. - Cestopisy |

Usedáme do rychlíku, co směřuje až do předaleké Rusi. My však míříme pouze do rumunské Bukurešti. Celou věčnost stojíme v Ruse na hranici. Dlouhou dobu se tu nacházel jediný most přes Dunaj mezi Bulharskem a Rumunskem, než před nedávnem...

CHKO Orlické hory má nové logo, ochrana přírody |

Po 41 letech od vyhlášení CHKO Orlické hory došlo ke změně logo této chráněné krajinné oblasti. Loga národních parků a chráněných krajinných oblastí obvykle tvoří prvky živé či neživé přírody, které jsou typické pro danou oblast.

Rumunsko: hory a turistika v Rumunsku | CK Mundo

Opět zejména hory nám nabízí v tomto ohledu nejvíce možností, ale ani moře v Rumunsku není pro extrémní sporty nezajímavé.

Orlické hory

Orlickými horami nazýváme plochou hornatinu ve východních Čechách, která je součástí Orlické oblasti. Délka pohoří ve směru severozápad – jihovýchod činí 50 km, šířka kolísá mezi 5 – 10 km.

Bulharské a rumunské intermezzo I. - Cestopisy |

Pozn.: Této minisérii předchází příspěvek Z cestování po (bývalé) Jugoslávii VI. Se Srbskem jsme se na krátký čas rozloučili a ráno tak vystupujeme v bulharské metropoli Sofie. Abychom začali vpravdě kulturně, název města pochází ze...

Plánováni cesty: mapy a průvodci | Rumunské hory - průvodce pro...

Varování: U každé trasy Čížek udává délku v hodinách. Nejsou to stejné hodiny, jaké používají normální lidé. Je to čistý čas, po který to půjde trénovaný sportovec.

Orlické hory a Broumovsko

Vše o Orlických horách a Broumovsku. Nejlevnější ubytování bez provize, počasí, online kamery, skiareály, průvodce, zajímavé trasy, fotogalerie a mnoho dalšího.

Orlické hory – Wikipedie

Orlické hory (polsky Góry Orlickie, německy Adlergebirge) jsou pohoří a geomorfologický celek v severovýchodních Čechách, při hranici s polským Kladskem.

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky