Najděte nejlevnější letecké jízdenky

poker rodičovská práce dovolená

Ukončení zaměstnání a podpora po rodičovské dovolené | Top...

To, na jak vysokou podporu v nezaměstnanosti budete mít po skončení rodičovské nárok, závisí na tom, jak bude ukončen pracovní poměr.

Úřad práce po rodičovské dovolené | Sociální poradna

Těsně před koncem rodičovské dovolené se budeme stěhovat do jiného města, plánuji tedy podat výpověď a najít si zaměstnání blíže novému bydlišti, synka rovněž chceme dát do školky v místě nového bydliště.

Práce při mateřské a rodičovské dovolené

Někdy je pro maminku šok najednou opustit své pracovní místo a ráda by si ještě při mateřské dovolené přivydělala. A nebo z jiného soudku, co když jste zaměstnavatel a zjistíte, že náhrada za pracovníka na rodičovské dovolené funguje lépe?

Rodičovská dovolená, brigáda a dovolená - Diskuze -

Rodičovská dovolená, brigáda a dovolená už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Práce na mateřské či rodičovské dovolené - Portál Pohoda

Můžete si přivydělat na mateřské či rodičovské dovolené, aniž byste přišli o peněžitou pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek? A jak dlouho a v jakých případech musí zaměstnavatel držet pracovní místo?

Práce při rodičovské dovolené -

Jakou formu přivýdělku během rodičovské dovolené je lepší zvolit? Z daňového hlediska je pro maminky lepší vykonávat samostatně výdělečnou činnost, tedy pracovat jako OSVČ nebo podnikat.

nárok na dovolenou po rodičovské dovolené - Online Poradna...

Dobrý den, dne 25.4.2016 mi skončila rodičovská dovolená, synovi bylo 3 roky, od 26.4. do 30 ... , mám nárok na alikvótní část dovolené za rok 2016?

Nástup do zaměstnání po rodičovské dovolené berte jako...

Nemáte představu o tom, jak je to s nástupem do práce po rodičovské dovolené? Podívejte se na všechny klíčové informace a poznejte svá práva.

Skloubit rodičovskou dovolenou a práci? Jde to |

Práce z domova, babička na hlídání, vstřícný zaměstnavatel a flexibilní pracovní doba. Tuto ideální čtveřici nejčastěji zmiňují maminky, které zvládají při rodičovské dovolené pracovat i na částečný úvazek.

rodičovská | iPrima

Že je rodičovská dovolená pouze výsada žen? Švédové by s tím jistě nesouhlasili. Takzvaní latté tátové mají ze zákona právo na 480 dnů rodičovské dovolené, kdy pobírají 80 % svého platu.

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky