Najděte nejlevnější letecké jízdenky

pocasi severní jižní kréta

Řecko - Počasí -

Kréta Kréta patří k nejteplejším místům v Evropě, přičemž jižní pobřeží bývá ještě o pár stupňů teplejší než severní. Na jihu také často fouká ostrý teplý vítr, který může přinášet ze Sahary drobný písek.

Kréta počasí - Aktuální počasí na Krétě + Předpověď na 14 dní

ona Kréta je poměrně velký ostrov, takže do jisté míry záleží i na konkrétním místě, kde budete. Ale pokud bychom se měli bavit o aktuální předpovědi pro Heraklion, tak v příštím týdnu má být slunečno, ovšem teploty nižší, přes den cca 26°C.

- Předpověď počasí

Předpověď počasí pro celou Českou republiku na dnešní den i další nadcházející dny. Pro detailnější počasí lze využít počasí pro města.

Počasí Chorvatsko, předpověď na 10 dní

Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Chorvatsko, aktuální počasí Chorvatsko, dešťové dny a průměrné teploty podle měsíců v roce.

Počasí Řecko, předpověď počasí v Řecku

Kréta. Počasí je tady typické středozemní. V létě se zde srážky téměř nevyskytují. V jižní oblasti u pobřeží Lybijského moře bývají hodně horká léta, mírné zimy se sněhovou pokrývkou v horách, déšť v nížinách. Slunečných dnů je zde však po celý rok d

Aktuální počasí a předpověď - Kréta

- průvodce po největším řeckém ostrově Kréta, rady a informace na dovolenou. Přidejte se na Facebooku nebo Twitteru.Facebooku nebo Twitteru.

Počasí - předpověď počasí pro ČR a Evropu

Teploty během následujících dní zůstanou v Česku i nadále poměrně vysoké, zejména pak na jihu Čech,...

Počasí Slovinsko, předpověď na 10 dní

Slovinsko - zajímavosti, památky Z Prahy do Lublaně, hlavního města Slovinska, je to necelých 700 kilometrů. Mohli bychom lehce podlehnout iluzi, že tak blízká země nemůže cestovatelům nabídnout nic zajímavého, ale opak je pravdou.

Kypr Dovolená 2020 - 31 765 zájezdů - Invia

Dovolená Kypr. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Kypr od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Počasí Řecko září: počasí v Řecku + teplota moře v září

Počasí Řecko září. Osobně se domnívám, že září je tím nejlepších měsícem, kdy Řecko navštívit a to jednak z důvodu stále teplého počasí, ale i z důvodu nižších cen zájezdů a obecně méně turistů v jednotlivých řeckých letoviscích, především potom na s

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky