Najděte nejlevnější letecké jízdenky

palcát pláže itálie

Koupání na Ischii: kde najít nejlepší pláže? | EXIM tours
Nádherné koupání v čistém Tyrhénském moři, písčité pláže, fumaroly i přírodní bazénky s horkou termální vodou – to jsou nezapomenutelné pláže ostrova Ischia.
5 nejkrásnějších pláže Ligurie, Itálie |
Vybrali jsme 7 nejkrásnějších a nejlepších pláží oblasti Ligurie v Itálii. Podívejte se s námi na náš výběr a možná si u nás najdete další místo pro vaši dovolenou.
Koupání v Kalábrii: kde najít nejlepší pláže? | EXIM tours
Pláže Kalábrie vás dostanou půvabem, klidným pobřežím, čistotou, bílým pískem i křišťálovým mořem. Užijte si dovolenou na plážích řazených k nejhezčím v Itálii.
Nejkrásnější pláže Itálie | Blog
Itálie je zemí působivých pamětihodností, bohaté historie, výtečné kuchyně a v neposlední řadě také úžasných pláží. Poznejte s námi ty nejkrásnější z nich, ať víte, kam vyrazit na příští letní dovolenou.
Nejkrásnější pláže Itálie: koupání a vše o něm | EXIM Tours
Hledáte v Itálii pláž pro rodinu s dětmi či romantické zátoky? Víte, jakým plážím dávají přednost Italové? Podívejte se na přehled nejzajímavějších pláží.
Nejhezčí pláže v Evropě: Chorvatsko, Sardinie, Mallorca, Itálie
Letos to nevidíte na Karibik, ale krásnou pláž byste brali? Našli jsme po Evropě místa, která tohle splní. A k tomu poradíme, co musíte na cestě k nim splnit vy!
Koupání v Lago di Garda: nejkrásnější pláže | EXIM tours
Křišťálově čistá voda, pláže pokryté oblázky, trávou i pískem, nádherné okolí a ohromující horské scenérie: vyzkoušejte nejhezčí pláže Gardského jezera.
Nejlepší pláže Itálie -
Které pláže jsou v Itálii nejlepší? Zde uvádíme seznam 20 oblíbených pláží, od zátok na Sardinii a v Toskánsku přes slunečné úseky na Sicílii a historické
Pláže - Itálie - CK Fischer
Zastávka na plážích Itálie. Přečtěte si, jak jsou velké, vybavené, jaký mají povrch a klesání k moři, zda jsou pro děti. Které italské břehy mají nejlepší pláže?
Ligurie, pláž Loano, Itálie | Krásné pláže
Ligurie je považována za jednu z nejkrásnějších oblastí celé Itálie. Na své si zde přijdou jak milovníci pustých pláží, kteří si chtějí užívat ničím nerušenou relaxační dovolenou, tak i ti, pro které je povalování se na lehátku či v areálu...

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky