Najděte nejlevnější letecké jízdenky

kuchyně koronavirus v dubaji

Destinace

Koronavirus v Thajsku a aktuální cestovní podmínky. Jsou potřeba testy, očkování na Covid-19 nebo formuláře? Přehled opatření na místě.

Vymírání podniků v Praze pokračuje. Končí bar Cash Only, další...

Když zkrachovala pražská restaurace Kuchyň od Ambiente, odborníci předpokládali, že se jedná jen o první vlaštovku a současná krize tvrdě dopadne na mnoho podniků v gastro oblasti.

Důležité rady ohledně koronaviru (covid-19) při cestě do Dubaje...

Dubaj je otevřená a připravená přivítat všechny návštěvníky. Prohlédněte si přehled všech opatření, která zajistí vaši bezpečnost.

Koronavirus Omán |

Koronavirus v Ománu aktuálně: Počet nakažených v Ománu, úmrtí. Zprávy Covid-19 Omán, aktuální informace, grafy.

Koronavirus Ekvádor a cestování aktuálně |

Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Ekvádoru. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?

Dubajské EXPO 2020, svíčková a bramborové šišky s plzeňským...

Ověříme, zda a jak se může běžný turista v Dubaji najíst. A na závěr si pochutnáme na pikantní příloze, kterou jsem vám přivezla od břehů Perského zálivu a představuje libanonskou kuchyni.

Destinace

Koronavirus v Tunisku a aktuální cestovní podmínky. Jsou potřeba testy, očkování na Covid-19 nebo formuláře? Přehled opatření na místě.

Koronavirus v Číně, jaké jsou příznaky a možné ohrožení Česka

Co je to koronavirus, jaké jsou příznaky a jak se přenáší? Virus se rozšířil aktuálně v Číně. Jaká je možnost výskytu v Česku? Vše o viru i jak souvosí se SARS.

Průvodce luxusními restauracemi v Dubaji | Visit Dubai

Chcete si pochutnat na jídle, na které do konce života nezapomenete? Náš průvodce těmi nejlepšími luxusními restauracemi vám poradí, kam na něj v Dubaji zajít. Pojďte se podívat!

Siniaková v karanténě: V kuchyni mě to docela baví -

Vaří, uklízí. Přes den si ráda zacvičí, vyrazí na zahradu, sem tam mrkne na net. Ideál moderní ženy v domácnosti, že? Aktuálně běžná náplň činnosti přední české tenistky Kateřiny Siniakové, jež podstupuje dobrovolnou karanténu po příletu z...

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky