Najděte nejlevnější letecké jízdenky

kréta szgya

Chania - Kréta - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Kréta. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta

Největší, nejjižnější a nejvýznamnější řecký ostrov Kréta leží cca 100km jihovýchodně od Peloponésu na jižním okrají Egejského moře a tím tvoří nejjižnější část Evropy.

| Řecko v detailech

Hersonissos (Chersonissos) je jedno z nejstarších turistických letovisek na Krétě. Přímo na pobřežní promenádě Hersonissos je spousta taveren, barů a pubů, které jsou otevřeny do ranních hodin.Ve východní části letoviska Hersonissos najdeme...

Kréta: hotel Kavros beach (Řecko) – recenze

Řecko není pouhým krachujícím státem, na nějž si celá Evropa ukazuje prstem. Je také významnou turistickou destinací, v níž každý rok stráví svou dovolenou mnoho Čechů. ...

Souda - Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |

Souda - Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Ze sousedního Plakiasu se vydejte na vycházky do hor a do přírody.

Atali Grand Resort (Kréta): Recenze, zkušenosti, hodnocení...

Nově zrekonstruovaný 4 hotel Atali Grand Resort při naší návštěvě dostal svému výbornému hodnocení. Mezi jeho přednosti patří výborná lokace v letovisku Bali, za každých ...

Agia Pelagia | Řecko v detailech

Zajímavostí střediska Agia Pelagia je malý kostelík Sv. Pelaghie, který je postavený na skále těsně u moře v místě, kde lidé našli jednu z jejích ikon.

Hotel Arina Beach - Kréta, Řecko - Dovolená | Cedok

Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.

Arina Beach Resort (Kréta, Kokkini Hani) | Viamare

Zajímá vás Arina Beach Resort? Máme pro vás kompletní informace o vybavení, pokojích i službách. Zjistěte, proč vyrazit právě sem!

Hersonissos - Kréta - Řecko - dovolená 2022 - 2023 |

Hersonissos - Kréta - Zájezdy LAST Minute a First Minute na ostrov Kréta. Letovisko nabízí písečné pláže, památky a vodní park.

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky