Najděte nejlevnější letecké jízdenky

korfu technické památky praha

Korfu z Prahy - CA Triplo

Obdivujte přírodní krásy na řeckém ostrově Korfu.

Technické památky Prahy - Země Světa

Umělecké památky Prahy jsou známé po celém světě a rok co rok je přijíždějí obdivovat statisíce domácích i zahraničních turistů. Ti se během pražského pobytu obvykle seznámí i s několika nejznámějšími technickými pozoruhodnostmi, ale...

Kolektory Praha |

Kolektory Praha jako zajímavý tip na výlet pro milovníky technické historie. Přemýšlíte-li, kam na výlet v Praze, právě síť kolektorů v Praze může být tím pravým místem.

Sedm technických památek, které musíte vidět - Prague.eu

Přestože jsou mosty, vodárenské věže nebo železnice samozřejmou a tudíž snadno přehlédnutelnou součástí dnešní Prahy, mnoho z nich stojí za pozornost. Až prozkoumáte pamětihodnosti, jejichž prohlídka je nepsanou povinností, vydejte se...

lety praha na korfu

Čištění studní - Roudnice nad labem Roudnice nad Labem 420723391 Čistime kopané i vrtané studny cena.

Technické památky naší republiky, které byste rozhodně neměli...

Naše republika ukrývá nespočet slavných i z velké části zapomenutých technických památek, jež rozhodně stojí za výlet. Tentokrát jsme pro vás vybrali ty, které můžete snadno navštívit.

Aktivity na Korfu: sport, výlety, památky | EXIM Tours

Na Korfu se určitě nudit nebudete. Tipy na vodní sporty, atrakce, svátky i památky ostrova. Inspirujte se nejoblíbenější zábavou a co dělat na Korfu.

Levné lety Praha – Korfu od 1719 Kč |

Lety na trase Praha, Česko – Korfu, Řecko už od 1719 Kč. Vyberte si mezi společnostmi Ryanair, Wizz Air nebo easyJet a najděte tu nejlepší cenu. Vyhledávejte, porovnávejte a rezervujte lety, vlaky a autobusy.

Dovolená Korfu - rady a tipy -

Ekonomika řeckého ostrova stojí a padá s turistickým ruchem. Vyrazit na Korfu na dovolenou můžete od jara do podzimu, zklamaní odjíždět nebudete.

Korfu (Kerkyra) památky

Kromě nádherné přírody láká ostrov Korfu turisty také na množství historických památek či jinak architektonicky zajímavých budov. Ostrovní architektura je věrná tradičnímu řeckému stylu- bílé domky s modrými okenicemi, malebná náměstíčka a...

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky