Najděte nejlevnější letecké jízdenky

italské pláže a rodičovská dovolená

Rodičovská dovolená a školka | Mateřská.org

Mnoho rodičů, kteří jsou doma s dítětem na rodičovské dovolené, napadne, jestli je možné dávat dítě do školky. A to ať již z důvodu, že by chtěli začít chodit do zaměstnání, nebo třeba na nějakou brigádu na kratší úvazek.

Nejhezčí italské pláže. Kde hledat klenoty na dovolenou

Top destinace v Itálii: Kde jsou nejkrásnější pláže a nejluxusnější hotely

Dovolená v Itálii | (R)

V článku se dozvíte, kam se v Itálii vydat na dovolenou, co stojí za to vidět a navštívit. Najdete zde typy na místa u moře dostupné vozidlem, ale i typy, kam se vydat letecky či za turistikou.

Nejlepší pláže v Itálii - - World News 24

V zemi, kde je pobřeží doslova přecpané plážovými lehátky, jsme vybrali deset krásných pláží a zátok, kde téměř nikdy nepotkáte davy výletníků. Objevte zde ruiny hradu či potopené sochy a užívejte si klid na italských plážích.

Rodičovská dovolená a proplacení dovolené | Mateřská.org

Proplacení nevyčerpané dovolené, je možné pouze při ukončené pracovního poměru. Nárok na čerpání dovolené, je buď ihned po skončení mateřské dovolené (ještě před začátkem rodičovské), nebo až po skončení rodičovské dovolené.

Nejlepší italské pláže, které vybrali turisté pro rok 2012...

Italské pobřeží dlouhé 7600 kilometrů omývá Jaderské, Jónské, Tyrhénské a Ligurské moře. Není divu, že nabídka pláží je tu pestrá. Pokud budete letos nebo příští rok plánovat dovolenou do Itálie, může vám při výběru pomoct žebříček deseti...

Mateřská a rodičovská dovolená a na co máte nárok | Randstad...

Chystáte se na mateřskou nebo rodičovskou dovolenou? Z našeho přehledu se dozvíte, na jaké příspěvky máte nárok, kolik si můžete přivydělat a za jakých podmínek mohou na rodičovskou otcové.

Rodičovská dovolená a odchod na MD, návrat z mateřské dovolené...

Rodičovská dovolená a odchod na MD, návrat z mateřské dovolené (rodičovské dovolené) v dotazech právní poradny Hledám

Dovolená Itálie s dětmi - 8 tipů autem i letecky kam vyrazit

Dovolená u moře s dětmi v Itálii Itálie jako by byla stvořená pro rodinnou dovolenou. Má tisíce kilometrů pobřeží s písčitými plážemi a navíc, které dětské...

Nejkrásnější pláže Itálie |

Itálie má mnoho krásných pláží. Poradíme vám, které z nich jsou ty nejlepší v různých koutech Itálie. Nechte se inspirovat tipy na nejkrásnější pláže Itálie.

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky