Najděte nejlevnější letecké jízdenky

impulsovi dovolená na slovensku

Dovolená na Slovensku - Poznejte krásy Slovenska -

Prohlédněte si všechny slevy na dovolenou na Slovensku! Cestujte chytře. Máme přehled o tom, kam se cestuje na slevových portálech na Slovensku.

Dovolená Slovenské termály Slovensko 2022 |

Dovolená Slovenské termály se – aktuálně 94 211 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.

Dovolená ve slovenských lázních | Travelking

Podhájska, Velký Meder, Piešťany a mnoho dalších termálních lázních na Slovensku na vás čeká jen pár kilomentrů za hranicemi.

Levná dovolená na horách v Česku - slevy, pobyty, akční nabídky...

Rodinná dovolená na horách, pobyt pro dva, silvestrovské pobyty - to vše najdete na Vyberte si z pobytů se slevou v Krkonoších, Beskydech či Jeseníkách.

Dovolená Slovensko 2022 |

Dovolená Slovensko se – aktuálně 127 059 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů. Oblíbené lokality Slovenské termály, Západní Slovensko, Jižní Slovensko, Východní Slovensko, Střední Slovensko...

Dovolená a pobyty na Slovensku | Travelking

Dovolená na Slovensku nadchne celou vaši rodinu. Tatry jsou krásným místem v létě i v zimě, takže na své si přijdou jak turisté, tak vášniví lyžaři.

Ubytování a Dovolená na Slovensku - Léto 2022 | Kiska Travel

Rezervujte si ubytování na Slovensku jednoduše, rychle a online! Chaty, priváty, penziony a hotely - vyberte si z 1617 možností ubytování.

Dovolená na horách -

Dovolená na horách nabízí možnosti aktivního odpočinku nejen pro zarputilé sportovce. Vyberte si ze zimních i letních pobytů a lyžařských zájezdů do Krkonoš, Tater nebo do Alp.

Lyžování na Slovensku - pobyty | Travelking

Nízké a Vysoké Tatry, Malá Fatra a další oblastní jako stvořené pro zimní sporty dělají ze Slovenska lyžařský ráj pro výletníky všech věkových kategorií.

Slovensko - pobyty, ubytování a dovolená -

Navštivte Slovensko - ráj vysokohorské turistiky a termálních lázní. Nabízíme letní, zimní, víkendové i lázeňské pobyty pro dva s výraznými slevami.

Největší online katalog letenek

99 procent uspokojených klientů

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Kupte nejlevnější letenky do míst, které vás fascinují svou nádhernou přírodou nebo unikátností.

Ověřit letenky